Facebook Logo

01 04'22
Aplikacja Cech Pomaga
18 03'22
Informacja dla pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem uchodźców z Ukrainy
18 03'22
19 marca Święto św. Józefa patrona rzemieślników
07 02'22
Zmarł Pan Maksymilian Gołąbek
04 02'22
Światowy Dzień Rzeźnika i Przemysłu Wędliniarskiego
01 02'22
Apel Ogólnopolskiej Komisji Branżowej Rzemiosł Spożywczych Związku Rzemiosła Polskiego do Prezesa Rady Ministrów RP
19 01'22
Zmiana opłat egzaminacyjnych

Dlaczego warto przystąpić do naszego cechu

• Możliwość przynależności do organizacji branżowej, która jest reprezentantem pracodawców z branży spożywczej.
  • Kompleksowa obsługa w zakresie zatrudniania pracowników młodocianych.
  • Pomoc w uzyskaniu kwalifikacji pedagogicznych i zawodowych do szkolenia uczniów.
  • Pośrednictwo w zawieraniu umów o prace z pracownikami młodocianymi oraz kompletowanie niezbędnej dokumentacji z tym związanej.
  • Promocja zakładów należących do cechu oraz szybki przepływ informacji do członków organizacji.
  • Możliwość spotkań z członkami Cechu, którzy są potencjalnymi klientami.
  • Uczestniczenie w zebraniach, szkoleniach i konsultacjach z osobami reprezentującymi urzędy kontrolne.
  • W ramach pracy biura Cechu, można zwrócić się o pomoc doradczą. Biuro mając kontakt z innymi członkami stara się w oparciu o doświadczenia członków w podobnych sprawach pomóc i doradzić.
  • Cech pozyskuje fundusze na realizację programów promujących produkty członków Cechu.
  • Spotkania integracyjne, branżowe.

NEWSLETTER

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym Cechem, zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi usługami, ofertami, produktami.
Wybierz kategorię, z której chcesz otrzymywać maile z informacjami: