Facebook Logo

WYNIKI, RELACJA I PODZIĘKOWANIA – VIII BIEG RZEMIEŚLNIKA 04.06.2022R


07 06'22

Gratulacje dla wszystkich za udział w sobotnim VIII Biegu Rzemieślnika.

Podziękowania dla:

  • Związku Rzemiosła Polskiego za ufundowanie pucharów dla zwycięzców.
  • Izby Rzemieślniczej w Katowicach za ufundowanie pucharów i medali dla dzieci.
  • Pani Marszałek Beaty Białowąs za ufundowanie upominków dla dzieci.
  • całego teamu Pana Augusta Jakubika za pomoc przy organizacji biegu.

Wyniki i fotorelacja w załączeniu

Wyniki VIII  BIEGU  RZEMIEŚLNIKA
Chorzów 04.06.2022 dystans 3.0 km

M-c Imię nazwisko Firma   Czas
1. Krzysztof Rzeźniczek HAM 0:09:10
2. Rafał Paliga Bara 0:10:54
3. Paweł Wrodarczyk HAM 0:12:56
4. Adam Wagner Weindich 0:12:58
5. Andrzej Stanikowski HAM 0:13:13
6. Krzysztof Twardokęs HAM 0:13:14
7. K-1 Katarzyna Musialik HAM 0:14:03
8. Mariusz Mędera HAM 0:14:05
9. Bartłomiej Malina Weindich 0:14:07
10. Dariusz Brzeziecki HAM 0:14:25
11. Sebastian Frankiewicz HAM 0:15:10
12. K-2 Beata Czyż HAM 0:15:17
13. Bartosz Wierzba Cech Producentów 0:15:42
14. K-3 Klaudia Jasińska HAM 0:16:07
15. Grzegorz Chachulski HAM 0:16:28
16.K-4 Izabela Prusek-Lentas HAM 0:17:25
17. Michał Orszański HAM 0:17:27
18. Dawid Wilk HAM 0:18:00
19. K-5 Katarzyna Brzeziecka HAM 0:18:06
20.K-6 Magdalena Supernat HAM 0:19:03
21. Marek Czyż HAM 0:19:06
22. K-7 Iwona Szkuta HAM 0:19:38
23. K-8 Sabina Szołtysik HAM 0:19:39
24. Andrzej Cichoń HAM 0:19:40
25. Paweł Wrodarczyk HAM 0:22:42
26. Marcin Libisz HAM 0:22:44

 

Nordic Walking 2 km

M-c Imię nazwisko Firma   Czas
1. Beata Białek HAM 0:15:26
2. Anna Kaim HAM 0:17:17
3. Agnieszka Kubica HAM 0:17:19
4. Mariola Kubica HAM 0:19:37

 

 

Bieg z czworonożnymi przyjaciółmi   (pieski)  dystans 1.5 km

M-c Imię nazwisko Firma   Czas
1. Mateusz Cichoń HAM 0:06:19
2. Alina Mikołajczyk HAM 0:06:21
3. Michał Rak HAM 0:06:22
4. Krzysztof Nalewajski HAM 0:06:23

 

Bieg dzieci dystans 200 m

M-c Imię nazwisko Firma  
1. Julia Czapla HAM
2. Krzysztof Kotyrba Cech Ruda Śl.
3. Kakub Kaim HAM
4. Gabriel Stanikowski HAM
5. Tymoteusz Potosa HAM
6. Janina Brzeziecka HAM
7. Wojciech Kamiński Weindich
8. Borys Poniatowski HAM
9. Wanessa Falkiewicz HAM
10. Leon Poniatowski HAM
11. Wojciech Mackiewicz HAM
12. Wiktor Namysło Cech
13. Julia Wilk HAM
14. Blanka Namysło Cech Ruda Śl
15. Melania Wagner Weindich
16. Patryk Czerwinski HAM
17. Mateusz Potas HAM
18. Libisz Maja HAM

 

Bieg dzieci dystans 400 m

M-c Imię nazwisko Firma  
1. Anastazja Toboła Serwis Toboła
2. Michalina Woźniak Salon Fryzjerski Woźniak
3. Matylda Brzeziecka HAM
4. Michalina Wagner Weindich
5. Magdalena Dudek HAM
6. Patryk Czyż HAM
7. Sonia Kaim HAM

Bieg dzieci dystans 800 m

M-c Imię nazwisko Firma  
1. Nadia Sadlak HAM
2. Agata Dewor HAM
3. Fabian Szołtysik HAM
4. Wiktoria Brzeziecka HAM