Cech
Producentów
Żywności
Katowice

Wyniki, relacja i podziękowania – VII Bieg Rzemieślnika 25.09.2021r


27 09'21

Podziękowania dla wszystkich za udział w sobotnim VII Biegu Rzemieślnika.

Dziękuję Związkowi Rzemiosła Polskiego za ufundowanie pucharów dla zwycięzców.

Dziękuję Izbie Rzemieślniczej w Katowicach za ufundowanie upominków dla dzieci i młodzieży.

Dziękuję Pani Prezydent Miasta Ruda Śląska za ufundowanie pucharów dla zwycięzców.

Dziękuję firmom Kuś oraz Ham za ufundowanie poczęstunku dla wszystkich.

Dziękuję całemu teamowi Pana Augusta Jakubika za pomoc przy organizacji biegu.

Wyniki oraz fotorelacja w załączeniu.

Wyniki VII BIEGU RZEMIEŚLNIKA
Ruda Śląska 25.09.2021 dystans 4.2 km

M-c Imię nazwisko                            Firma           Czas
1. Michał Cichoń                                HAM             0:14:56
2. Krzysztof Rzeźniczek                    HAM            0:15:30
3. Kamil Skok                                      Kuś              0:18:29
4. Bartosz Muc                                    Bara             0:18:42
5. Marcin Libisz                                  HAM            0:18:46
6. Rafał Paliga                                     Bara              0:19:20
7. Krzysztof Twardokęs                     HAM             0:19:32
8. Grzegorz Naporowski                   Weindich     0:20:12
9. Bartłomiej Malina                         Weindich      0:20:18
10. Andrzej Stanikowski                   HAM              0:23:33
11. Mariusz Mendera                         HAM              0:23:35
12. Patryk Walczak                            HAM              0:24:18
13. Michał Malcherek                       Weindich       0:24:36
14. K-1 Beata Czyż                             HAM              0:24:42
15. Sebastian Poniatowski              HAM              0:24:51
16. K-2 Klaudia Jasińska                HAM              0:24:57
17. Dariusz Brzeziecki                      HAM              0:26:35
18. K-3 Katarzyna Brzeziecka        HAM              0:27:12
19. Michał Orszański                       HAM              0:27:53
20. K-4 Katarzyna Malcherek       Weindich       0:30:48
21. Dawid Wilk                                 HAM              0:30:55
22. Andrzej Cichoń                          HAM              0:31:22

Bieg dzieci dystans 200 m
M-c Imię nazwisko                       Firma               Rocznik
1. Milena Wagner                       Weindich              2012
2. Julia Czapla                               HAM                   2013
3. Janina Brzeziecka                    HAM                   2014
4. Jan Lubos                                  HAM                   2015
5. Adam Malcherek                   Weindich              2014
6. Gabriel Stanikowski               HAM                    2015
7. Borys Poniatowski                  HAM                    2015
8. Leon Poniatowski                   HAM                    2015
9. Julia Wilk                                 HAM                    2015
10. Maja Libisz                             HAM                    2016
11. Miłosz Walczak                       HAM                    2018

Bieg dzieci dystans 600 m
M-c Imię nazwisko                     Firma       Rocznik         Czas
1. Kacper Twardokęs                  HAM          2007           0:02:22
2. Zuzanna Paliga                        Bara          2008            0:02:39
3. Matylda Brzeziecka                HAM          2010            0:02:50
4. Zuzanna Lubos                        HAM         2010             0:02:52
5. Patryk Czyż                               HAM         2011              0:03:04
6. Szymon Sobczak                      HAM         2009            0:03:14
7. Julian Walczak                         HAM         2011              0:03:21
8. Wiktoria Brzeziecka               HAM         2005              0:03:30