Facebook Logo
Kontrast
A+
Rozmiar tekstu
Cech
Producentów
Żywności
Katowice

Bezpłatne szkolenie online – Zarządzanie sobą i techniki komunikacji 20 maja o 11:00


12 05'20

? Czy możliwe jest wyeliminowanie „złodziei czasu”? Jak zawsze wykonywać zadania w terminie i nie zostawać w pracy po godzinach? Skuteczne ZARZĄDZANIE SOBĄ, krok po kroku, na co dzień, pomaga w osiąganiu celów zawodowych.

? Jak rozmawiać, by być zrozumianym? Badania wskazują, że sukces biznesowy w 85% zależy od umiejętności komunikowania się, a 1/4 nieporozumień w pracy wynika z błędów komunikacji. Dzięki zastosowaniu TECHNIK KOMUNIKACJI, budowanie relacji z klientem, pracownikiem, będzie łatwiejsze, a Ty będziesz lepiej zrozumiany.

W ramach projektu OdBudowa dla Rzemiosła Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach zaprasza Państwa do wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń oraz warsztatów.

⏰ Trzecie szkolenie online odbędzie się 20 maja 2020 roku (środa) o godzinie 11:00.

Rejestracja na szkolenie na stronie:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0tf-mhrD8vGdVqUaQr3argPLZrfvmO8bXt

Podczas trzeciego webinaru prof. Jan Klimek, praktyk i teoretyk biznesu, właściciel firmy rzemieślniczej, Dyrektor Instytutu Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Pani Sabina Klimek, doktor nauk ekonomicznych z wieloletnim doświadczeniem w biznesie międzynarodowym skupią się na ZARZĄDZANIU SOBĄ oraz TECHNIKACH KOMUNIKACJI