Cech
Producentów
Żywności
Katowice

VI Bieg Rzemieślnika -wyniki i zwycięzcy


12 06'19

Wyniki VI BIEGU RZEMIEŚLNIKA
Ruda Śląska 09.06.2019 dystans 3.5 km

M-c Imię nazwisko Firma Rocznik Czas
1. Krzysztof Rzeźniczek HAM 1973 0:12:45
2. Bartosz Wierzba Cech 1997 0:13:56
3. Rafał Paliga ZRW Bara 1978 0:14:08
4. Marek Sadowski ZRW Bara 1977 0:14:42
5. Rafał Grząś ZRW Bara 1978 0:14:44
6. Krzysztof Twardokęs HAM 1979 0:15:08
7. Kamil Skok ZPM Kuś 2002 0:15:20
8. Mateusz Stachowicz HAM 1991 0:15:27
9. Krystian Smyczek LESZ 1973 0:15:28
10. Jan Kowalski LESZ 2002 0:16:02
11. Bartosz Muc ZRW Bara 1990 0:16:12
12. Dawid Warzecha Weindich 2000 0:16:15
13. Bartłomiej Malina Weindich 1992 0:16:48
14. Adam Wagner Weindich 1982 0:17:32
15. Mateusz Mól Izba Rzemieślnicza MSP Katowice 1993 0:17:39
16. Leszek Warzecha Weindich 1977 0:17:40
17. Kamil Skręt ZRW Bara 1993 0:17:43
18.K-1 Magdalena Smyczek LESZ 1999 0:18:06
19. Patryk Polczyk ZPM Kuś 1991 0:19:09
20.K-2 Izabela Kańtoch HAM 1970 0:19:34
21. Patryk Walczak HAM 1992 0:19:50
22. Michał Malcherek Weindich 1978 0:20:04
23 K-3 Joanna Smyczek LESZ 1974 0:20:24
24. Sebastian Krystosik HAM 1982 0:20:26
25.K-4 Natalia Mól Izba Rzemieślnicza MSP Katowice 1991 0:20:32
26. Dawid Miździoł ZPM Kuś 1998 0:20:35
27.K-5 Karolina Markowska HAM 1997 0:20:51
28.K-6 Klaudia Jasińska HAM 1974 0:20:54
29. Marian Matusiński ZPM Kuś 1965 0:21:10
30. Rafał Skorek ZRW Bara 1974 0:21:18
31. Andrzej Kańtoch HAM 0:21:25
32. Adam Jakubczak Weindich 1991 0:21:45
33. Dariusz Brzeziecki HAM 1977 0:22:33
34.K-7 Marlena Kulej HAM 1990 0:22:54
35. Dawid Wilk HAM 1988 0:23:08
36. Krzysztof Toboła Auto Service Toboła 1968 0:23:46
37.K-8 Dorota Dobrowolska-Herok HAM 1977 0:24:45
38.K-9 Iwona Paszkuta HAM 1965 0:24:46
39.K-10 Anna Kaim HAM 1977 0:24:47
40. Andrzej Cichoń HAM 1960 0:24:48
41.K-11 Justyna Sadowska ZRW Bara 1981 0:25:28
42.K-12 Ewa Losa ZPM Kuś 1980 n.u.

Bieg dzieci dystans 200 m

M-c Imię nazwisko Firma Rocznik
1. Milena Wagner Weindich 2012
2. Julia Czapla HAM 2013
3. Kamil Grząś ZRW Bara 2014
4. Jakub Kaim HAM 2012
5. Antoni Sadowski ZRW Bara 2013
6. Aleksandra Śleziona HAM 2015
7. Julia Wilk HAM 2015
8. Kalina Bara ZRW Bara 2016
9. Adam Malcherek Weindich 2014

Bieg dzieci dystans 400 m

M-c Imię nazwisko Firma Rocznik Czas
1. Anastazja Toboła Auto Service Toboła 2009 0:01:23
2. Marvin Wagner Weindich 2011 0:01:25
3. Emily Steffel ZPM Kuś 2011 0:01:27
4. Paulina Smyczek LESZ 2009 0:01:29
5. Jakub Kolecko Weindich 2011 0:01:37
6. Julian Walczak HAM 2011 0:01:46
7. Anastazja Szczygieł HAM 2010 0:01:49
8. Mateusz Śleziona HAM 2011 0:01:53
9. Tymoteusz Sadowski ZRW Bara 2010 0:01:54
10. Matylda Brzeziecka HAM 2010 0:02:20
11. Sonia Kaim HAM 2010 0:02:30
12. Maksymilian Herok HAM 2009 0:02:33

Bieg dzieci dystans 800 m

M-c Imię nazwisko Firma Rocznik Czas
1. Dawid Grząś ZRW Bara 2004 0:02:44
2. Filip Majcherek Weindich 2004 0:02:48
3. Oliwia Toboła Auto Service Toboła 2004 0:02:54
4. Mateusz Bara ZRW Bara 2008 0:03:13
5. Kacper Twardokęs HAM 2007 0:03:18
6. Wiktoria Skok ZPM Kuś 2004 0:03:19
7. Bartosz Majcherek Weindich 2006 0:03:26
8. Zuzanna Paliga ZRW Bara 2008 0:03:34
9. Nadia Sadlak HAM 2008 0:03:47
10. Julia Skorek ZRW Bara 2008 0:04:03
11. Wiktoria Brzeziecka HAM 2005 0:05:19